Buitenlamp Wand Zwart Rond Up Down IP65 2x GU10
Model: 4VEM
Beschikbaarheid: Op voorraad
€17.36 Excl. BTW: €14.34
Selecteer het aantal up down lights
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Buitenlamp Wand Zwart Rond Up Down IP65 2x GU10
Als u op zoek bent naar een modern en mooi afgewerkt Up Down wandlampje dat zowel omhoog en omlaag schijnt dan heeft u die bij deze gevonden. De kleur is zwart wat bij elke muur – schutting – penant of wand goed tot zijn recht komt. Dit IP65 Up / Down wandlampje heeft 2 stuks GU10 lichtbronnen nodig (niet meegeleverd). Geschikt voor binnen en buiten en wordt geleverd met 2 jaar garantie.
Bent u op zoek naar een andere zwarte buitenlamp of andere up down buitenverlichting? Kijk dan eens bij het complete assortiment up en down wandlampen.
Buitenlamp Wand Zwart Rond Up Down IP65 2x GU10 Toepassing:
Up en Down wandlampjes zijn erg in trek omdat het een erg leuk effect geeft op muur, gevel of wanden. Het toepassingsgebied is dan ook zeer breed te noemen.
Denk hierbij aan muurtjes en wandjes in de horeca, of penanten van een schutting maar ook bijvoorbeeld langs de voordeur. Alles is mogelijk met deze 2 zijdige straler.
Wat voor ledspots heb ik nodig voor in deze zwarte up/down wandlamp
Alles gangbare GU10 ledspots passen in dit wandlampje, let er wel op dat u er 2 nodig heeft. Wellicht vind u de juiste ledspotjes ook bij ons, wij hebben een ruim assortiment van hoogwaardige led spotsmet diverse kleuren waaronder Extra warmwit en RGBW.

Wilt u hulp met bestellen of meer informatie of advies?
Neem contact met ons op via email of bel ons gewoon even als u er niet helemaal uitkomt, we helpen u graag verder.
2 spots nodig per up/down lightMeer info
€4.95 Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€0.75Huidige prijs is: €0.75. Excl. BTW: €0.62
€11.00 Oorspronkelijke prijs was: €11.00.€4.95Huidige prijs is: €4.95. Excl. BTW: €4.09
Hulp nodig? Vragen over dit product?
Specificaties
| Ingangsspanning | 220-240V~ |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Toepassing | Veranda, overkapping, carport, penant, schutting, buitenmuur |
| Type armatuur | Up down / omhoog en omlaag schijnend |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Vermogen | Max. 70W |
| Aantal lichtbronnen | 2x GU10 spot (niet inbegrepen) |
| Lamphouder | GU10 |
| Snoerlengte | 20cm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoofdmaterialen | Aluminium |
| Model | Rond |
| Dimbaar | Ja, mits de GU10 spots dimbaar zijn |
| IP waarde | IP65 |
| Werktemperatuur | -20°C~45°C |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Afmeting | L168*W60*H104,5mm |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?















