50W Led Bouwlamp 3000K 230V
Model: LB50WW
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€60.50 Excl. BTW: €50.00
Selecteer het aantal
Uitverkocht
E-mail wanneer op voorraad
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Moderne hoogwaardige 50W Led Bouwlamp 3000K 230Vwelke doormiddel van een meegeleverde wartel eenvoudig aan het rubbersnoer aangesloten kan worden. U hoeft de lamp niet open te schroeven, u schroeft de kabel op de wartel en draait hem aan en klaar bent u!
Toepassing:
Schrikverlichting voor terreinen en bouwplaatsen.
Reclameverlichting voor de grotere spandoeken.
Verlichten van paardenbakken en veldverlichting.
Aanlichten en uitlichten van tuinen, gevels, bomen enzovoort…
Techniek van onze 50W led bouwlamp:
Deze 50W bouwlamp maakt gebruik van 1 COB led met daarop 50 stuks 1W bridgelux powerleds wat zorgt voor een gigantische lichtopbrengst. In combinatie met een zwaar gegoten aluminium behuizing wat noodzakelijk is voor de koeling van de powerled’s is de BRIDGELUX COB Led onverwoestbaar.
Besparing van deze 50 watter:
Een besparing is het zeker als u deze 50W bouwlamp aanschaft, hij vervangt maarliefst een 500W halogeen lamp. De besparing is dan ook al snel 80% of meer, ook hoeft u niet steeds die vervelende buislampjes te vervangen en uw vingers te branden.
Hulp nodig? Vragen over dit product?
Specificaties
| Behuizing | Aluminium |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Dimbaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Ingangsspanning | 230Vac |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Kleurweergave (cri) | >80 |
| Lichtstroom (lumen) | 4800lm / 5000lm |
| Stralingshoek | 100Deg |
| Ter vervanging van | 500W Halogeen |
| Verwachte aantal branduren | 30.000 |
| Vermogen | 50W |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?











