Badkamer Mini Verlichting Spot 1W 4000K
Model: 40RW1 / MINISPOT
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€9.75 Excl. BTW: €8.06
Selecteer het aantal
Uitverkocht
E-mail wanneer op voorraad
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Specificaties
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Energieklasse | A+ |
| Garantie | 3 jaar |
| Ingangsspanning | Max 12Vdc (gelijkspanning) |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Kleur behuizing | Zilvergrijs |
| Kleurtemperatuur | 4000K Daglicht |
| Kleurweergave (cri) | >80 |
| Led chip | Bridgelux |
| Lichtstroom (lumen) | 90lm per spot |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Stralingshoek | 100Deg |
| Vervangend wattage | 8…10W Halogeen |
| Verwachte aantal branduren | 25.000 |
| Wattage | 1W |
| Buitendiameter spot | 20mm |
| Gatmaat / zaagmaat spot | 16mm |
| Inbouwdiepte spot | 23mm |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?
Bent u een bedrijf en wilt u wederverkoop worden van onze producten? Neem dan vrijblijvend contact metons op voor de mogelijkheden.
Is dit misschien ook interessant voor u?
No data was found



















