LED Opbouwspot Zwart Dimbaar 12V
Model: VLK7 + B3
Beschikbaarheid: Op voorraad
- Voor overkappingen – balken – liggers en plafonds
- 1 – 30 spots op 1 trafo en dimbaar
- Luxe afstandsbedieningen / Zigbee app
- GEEN lange kabels wegwerken
- Onze spots blijven ALTIJD leverbaar
- Bekijk klantfoto’s met specificaties en onze kwaliteit
- Hoe te installeren en handige keuzehulp
- Op zoek naar een andere spot? Bekijk hier alle modellen
- Selecteer hieronder het aantal spots – voeding – kabel – kabelverbinders en dimmer
€11.95 Excl. BTW: €9.88
Selecteer het aantal spots en ga dan verder naar toebehoren
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Deze zwarte Led opbouwspot heeft dezelfde specificaties als de aluminium kleurige variantVLK2 + A1.
Info en foto volgen.
Specificaties
| Merk | VLK |
|---|---|
| Model | VLK7+B3 |
| Wattage | 2W |
| Voltage | 12V DC |
| Vervangend wattage | 20W Halogeen |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Kleurweergave (cri) | >93 |
| Lichtstroom (lumen) | 150lm |
| Led chip | CREE |
| Stralingshoek | 80°, Als extra optie 25° en 120° |
| Toe te passen in/op | Aluminium liggers en profielen, Kastverlichting, Onder aanrecht, Plafond, Vakkenkast |
| Toepassing binnen | Badkamer, Hal, Keuken, Koofverlichting, Overloop, Slaapkamer, Woonkamer |
| Toepassing buiten | Veranda, Overkapping, Tuinhuis, Carport, Blokhut, Dakrand, Overstek |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal lens | PMMA |
| Branduren | 35.000 |
| Energielabel | A++ |
| Energielabel nieuw | G |
| IP waarde spot | IP54 |
| Keurmerk | CE, EMC, Rohs |
| Kantelbaar | Nee |
| Montage | Opbouw |
| Lengte draad aan spot | 20cm |
| Buitendiameter spot | 35mm |
| Hoogte | 32mm |
| Garantie | 3 jaar |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?









































