Inbouwspots slaapkamer Zwart Kantelbaar 2700K
Model: VLK10 / MINISPOTS
Beschikbaarheid: Op voorraad
€11.95 Excl. BTW: €9.88
Selecteer het aantal
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Deze kantelbare CREE 12Vdc inbouwspot slaapkamer in de kleur zwart heeft dezelfde specificaties als de VLK8.
Verdere informatie volgt.
Kies voeding:Meer info
Kies kabel:Meer info
Kies kabelverbinder:Meer info
Kies boor:Meer info
Wilt u dimmen met afstandsbediening?Meer info
Wilt u dimmen met Zigbee?Meer info
Extra set lenzen van 25° en 120°Meer info
Documenten
Hulp nodig? Vragen over dit product?
Stel je vraag en ontvang direct persoonlijk advies.
Specificaties
| Beschermingsgraad | IP54 spatwaterdicht |
|---|---|
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurtemperatuur | 2700K Warmwit |
| Kleurweergave (cri) | >82 |
| Led chip | CREE |
| Lichtstroom (lumen) | 180lm per spot |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Stralingshoek | 80gr |
| Vervangend wattage | 20W Halogeen per spot |
| Verwachte aantal branduren | 30.000 |
| Voltage | 12Vdc (gelijkspanning) |
| Wattage | 2W per spot |
| Buitendiameter spot | 50mm |
| Dimbaar | Ja |
| Energieklasse | A+ |
| Garantie | 3 jaar |
| Gatmaat / zaagmaat spot | 43mm |
| Inbouwdiepte spot | 30mm |
| Kantelbaar | Ja |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?
Bent u een bedrijf en wilt u wederverkoop worden van onze producten? Neem dan vrijblijvend contact metons op voor de mogelijkheden.
Is dit misschien ook interessant voor u?
No data was found


















