Opbouw Led Spot Hal / Gang 12V 2W
Model: VLK2 + A1 / LEDSPOTS
Beschikbaarheid: Op voorraad
€11.95 Excl. BTW: €9.88
Selecteer het aantal
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Stel hier uw opbouw verlichtingsset voor uw hal of gang samen. U kunt het aantal spots kiezen, aantal meter kabel en de juiste voeding. u kunt van 1 tot 20 spots selecteren. wij krijgen vaak de vraag: Hoeveel spots moet ik plaatsen? Normaal gesproken is 1 spot per vierkante meter een goede indicatie van het aantal spots dat nodig is. De lens straalt 80gr breed uit, dit is erg breed en op deze manier zult u geen donkere vlekken (of hele lichte) krijgen! Deze opbouwspot is zilver van kleur maar ze zijn ook leverbaar in zwart en wit. Al onze mini spots hebben een CREE led inside wat staat voor hoogwaardige kwaliteit.
Hoe kan ik despotjes dimmen?
Doormiddel van onze draadloze dimmer kunt u deze spotjes dimmen, wilt u de spotjes op meerdere plekken bedienen dan hoeft u alleen maar een extra remote bij te bestellen. op deze manier kunt u op 1, 2, 3 of meerdere plekken hetzelfde bedienen. Klanten vragen vaak: Hoeveel scakeldraden moet ik trekken voor een wissel schakelaar of kruisschakelaar? Het antwoord hierop is simpel, helemaal niets omdat ons systeem draadloos werkt! Handiger kan het niet.
om te kijken wat het beste bij uw toepassing past.
Hoe sluit ik Ledspotjes aan?
Allereerst heeft u een stroompunt nodig waarop u een 12Vdc voeding aansluit, deze verbind u daarna weer met de opbouwspots.
Om u een beter beeld te geven kunt u onze handleiding op deze pagina downloaden. Mocht u zich hierna afvragen wat u nodig heeft om uw verlichting in uw hal of gang te monteren dan kunt u ons gewoon even een mailtje sturen, normaal gesproken heeft u op dezelfde dag nog antwoord.
Specificaties
| Afmeting in mm | Diameter 35mm / Hoogte 32mm |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Dimbaar | Ja, met de juiste dimmer |
| Energieklasse | A+ |
| Garantie | 3 jaar |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Kleur behuizing | Zilvergrijs |
| Kleurtemperatuur | 2700K Warmwit |
| Kleurweergave (cri) | 90 |
| Led chip | CREE |
| Lichtstroom (lumen) | 180lm per spot |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Stralingshoek | 80DEG, dit geeft een zeer egale lichtbundel zonder donkere vlekken. |
| Vervangend wattage | 20W Halogeen per spot |
| Verwachte aantal branduren | 30.000 |
| Voltage | 12Vdc (gelijkspanning) |
| Wattage | 2W Max |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?




















