Up Down LED Buitenverlichting – Zwart – 12Vdc – 2x2W
Model: VLK20
Beschikbaarheid: Op voorraad
- 12V – Speciaal voor veranda’s en overkappingen
- Gebruikt dezelfde LED’s als onze veranda spots
- 2700K extra warm licht met hoge CRI
- Luxe afstandsbedieningen / Zigbee app
- Bekijk klantfoto’s met specificaties en onze kwaliteit
- Op zoek naar een andere spot? Bekijk hier alle modellen
- Selecteer hieronder het aantal spots – voeding – kabel – kabelverbinders – boor en dimmer
€29.00 Excl. BTW: €23.97
Selecteer het aantal
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Bent u op zoek naar Up Down LED buitenverlichting op 12V? Die heeft u bij deze gevonden, u kunt dit lampje rechtstreeks aansluiten op een spanning van 12Vdc.
Let er wel op dat u de juiste Ledvoeding gebruikt!
Dit lampje schijnt zowel omhoog als omlaag, er zitten dan ook 2 LED lichtbronnen in van het Amerikaanse topmerk CREE. Zoekt u een lampje dat alleen omhoog of alleen omlaag straalt of een 230V variant dan kunt u deze zeker vinden in ons complete assortimentvan up down wandlampen.
Up Down led buitenverlichting Toepassing:
Omdat dit omhoog/omlaag stralende wandlampje werkt op laagspanning is hij bijzonder geschikt om te combineren met bijvoorbeeld uw 12V Led tuinverlichting. Neem bijvoorbeeld paaltjes tussen uw schutting of gemetselde penanten die u van een fraai lampje wilt voorzien. U hoeft slechts een dun kabeltje te trekken en aan te sluiten op het lampje. Of voor onder uw veranda of overkapping waar ook al 12V spotjeszitten. Uiteraard ook geschikt voor elke andere toepassing voor zowel binnen als buiten.
Up down buitenverlichting dimmen?
Wilt u dit lampje dimmen dan is dat mogelijk met onze draadloze 12V led dimmer. Uiteraard heeft u ook nog een 12Vdc voedingnodig om dit vierkante design lampje van stroom te voorzien.
Lichtkleur en behuizing:
Voor de lichtbron hebben we gekozen voor een CREE led welke een lichtkleur uitstraalt van een heldere warmwitte kleur van 2700K. De lampjes zitten er dus al in dus die hoeft u niet los bij te bestellen! De behuizing is van aluminium in de kleur zwartwelke te combineren is met elke kleur schutting, wand of muur.
Dit armatuur maakt gebruik van exact dezelfde LED en lichtkleur 2700K als al onze 12VDC minispots en zijn dus perfect te combineren!
Hulp nodig met bestellen?
Wilt u advies of heeft u hulp nodig met bestellen dan kunt u ons een email sturen of ons gewoon even bellen, we helpen u graag verder.
Specificaties
| Aantal lichtbronnen | 2 lichtbronnen verwerkt in armatuur |
|---|---|
| Afmeting in mm | H=130mm / B=52mm / D=75mm |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Dimbaar | Ja, met onze 12V VKRF8S dimmer |
| Fitting | Vaste lichtbron van CREE |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk | CE |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurtemperatuur | 2700K Warmwit |
| Kleurweergave (cri) | >80 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Soort armatuur | Up Down light |
| Voltage | 12Vdc (gelijkspanning) |
| Wattage | 4W (2x2W) |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?

























