Ledspots Inbouw Hal / Gang / Overloop 12VDC 2W
Model: VLK1 / LEDSPOTS
Beschikbaarheid: Op voorraad
€10.95 Excl. BTW: €9.05
Selecteer het aantal
GRATIS geleverd vanaf 89 euro
Snelle bezorging met POSTNL - Ook op zaterdag
Hulp nodig met bestellen of aansluiten?
Bel of mail ons en u heeft DIRECT contact met een specialist
Goede garantie - Ook voor de toekomst
30 dagen bedenktijd - Klanten beoordelen ons met 4.6 / 5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Zeer mooie en handig te monteren spot voor in gangen en hallen. het verbruik van deze inbouwspot is maar 2W, hiermee vervangt u 20W aan halogeen. Hoeveel spots er nodig zijn voor uw gang of hal blijft ook wel een beetje een kwestie van smaak maar normaal gesproken volstaat 1 spot per vierkante meter. Op deze pagina stelt u simpel het aantal spots / voeding en kabel samen. Deze spot heeft een CREE led inside wat staat voor zeer hoge kwaliteit en een extreem lange levensduur van minimaal 10 jaar.
Monteren van inbouwspot Hal / Gang
U dient eerst de bekabeling aan te leggen en zorgen dat u een mooi plekje heeft gevonden voor de voeding, deze past namelijk niet door hetzelfde gaat. U kunt hem misschien in de meterkast plaatsen of in het gat van een nabij geplaatste grotere spot. wilt u meer weten of de installatie van deze spots dan kunt u de handleiding downloaden op deze pagina. Mocht u toch nog vragen hebben over hoe u alles het beste kunt aansluiten of wat u nog meer voor montage materialen nodig heeft dan kunt u ons gewoon een mail sturen.
Kan ik mijn hal / gang verlichting dimmen?
Deze is te dimmen met onze softstartdimmer, u kunt ook meerdere remotes aanleren zodat u meerdere schakelpunten maakt. Op deze manier kunt u eenvoudig een wissel of kruisschakeling maken. U hoeft ook geen draden bij te trekken en mocht u na een tijdje wat willen aanpassen dan is dat geeeeeeeen probleeeeem.
Kies voeding:Meer info
Kies kabel:Meer info
Kies kabelverbinder:Meer info
Kies boor:Meer info
Wilt u dimmen met afstandsbediening?Meer info
Wilt u dimmen met Zigbee?Meer info
Extra set lenzen van 25° en 120°Meer info
Documenten
Hulp nodig? Vragen over dit product?
Specificaties
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Dimbaar | Ja, met de juiste dimmer |
| Energieklasse | A+ |
| Garantie | 3 jaar |
| Ingangsspanning | Max 12Vdc (gelijkspanning) |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Kleur behuizing | Zilvergrijs |
| Kleurtemperatuur | 2700K Warmwit |
| Kleurweergave (cri) | 90 |
| Led chip | CREE |
| Lichtstroom (lumen) | 180lm per spotje |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Stralingshoek | 80 graden |
| Vervangend wattage | 20W Halogeen |
| Verwachte aantal branduren | 25.000 |
| Wattage | 2W per spot |
| Buitendiameter spot | 35mm |
| Gatmaat / zaagmaat spot | 28mm |
| Inbouwdiepte spot | 23mm |
Kunnen wij u helpen?
- Bel met onze klantenservice: +31641931129
- Ma-di-wo-do-vr 09.00-16:30
- Lunchpauze van 12.00-13.00
Partner worden?


















